İLETİŞİM BİLGİLERİ

Lüleci Hendek Cad. Ali Hoca Sok.
N0:8/10 Öznur Han Kat:2
Karaköy / İSTANBUL

Tel-Fax: 212 243 76 61 - 212 249 12 51
Cep: 542 346 12 14

info@ozguretiket.com
Gofre Etiket
Eloksallı ve statikli alüminyum etiketler üzerine kalıplar yardımı ile çeşitli yazı ve resimlerin kabartılarak uygulanır. Etiketlerin yüzeyleri özel aparatlar ile parlatılmak suretiyle uzun ömürlü etiketler imal edilir.
Damla etiketler
İstenilen ölçüde renkte ve şekilde yapılabilir Baskı serigrafi baskı tekniğiyle yapıldığından ve Poliüretan reçine kullanıldığından dış mekanda da kullanılabilir. Uyarlanabilir her türlü üründe kullanılabilir. Tasarım özelliği çok zengindir. Ürününüze çok şık ve estetik bir hava verir. Renk ve biçimde tüm imkanlar kullanılarak istenilen özellik sağlanır.

Eloksallı ve indirmeli madeni etiket
Alüminyum üzerine özel boyalarla baskı yapılır. Korozyon ve oksitlenmeye karşı dayanıklıdır. Boya tutuculuğu çok yüksektir. Eloksallı Alüminyum Etiket istenilen kalınlıkta malzeme üzerine ve istenilen renklerde uygulama yapılabilir.
Lexan etiket
Özel PVC malzemeye özel baskı tekniği uygulanır. İstenilen renk ve şekilde çalışma yapılabilir. Baskı malzemeyle yapıştırıcı arasında kaldığından yani dışa bakan kısımda PVC olduğundan hiçbir silinmede baskının çıkma şansı yoktur. Bu sayede uzun ömürlü ve kullanışlı bir ürün ortaya çıkar.