İLETİŞİM BİLGİLERİ

Lüleci Hendek Cad. Ali Hoca Sok.
N0:8/10 Öznur Han Kat:2
Karaköy / İSTANBUL

Tel-Fax: 212 243 76 61 - 212 249 12 51
Cep: 542 346 12 14

info@ozguretiket.com
Biz Kimiz !
  Özgür Etiket, 1985 yılında faaliyete başlamış, müşteri memnuniyetine odaklanmış büyük bir şirkettir. Sektörde lider, durmaksızın büyüyen ve saygı duyulan bir firmadır.


Özgür Etiket, sektördeki rakiplerinden ayıran önemli özelliği, müşterilerin istek ve ihtiyaçlarını en kısa sürede, kaliteli ve uygun fiyattan sunmasıdır.


Özgür Etiket, tasarımdan, imalata, imalattan baskıya kadar her türlü üretim aşamasını kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Gerçek anlamda reklam hizmeti sunan uzman ekibimizle firmamız imaj slogan ve konsept tasarımı konusunda da sektörde önemli bir kariyer sağlamıştır.


Reklam konusunda yurtiçi ve yurtdışı çalışmalarını sürdürmekte olan firmamız, ithal ve yerli üretim olarak devamlı yenilenen geniş bir ürün yelpazesiyle sektörün lider firmaları arasında müşterilerin hizmetindedir.

Alüminyum Metal Etiket, Sticker Çıkartma Etiket, Leksan Etiket, Kumanda Panelleri, Uyarı ve İkaz İşaretleri, Çok Renkli Özel Çalışmalar, Paslanmaz Çelik İndirme, Rezistans Etiket, Yaka Kartları, Cetveller, Damla (Plasto) Etiket, Tampon Baskı, Dijital Baskı, Kaşeler, Rozetler, Bayraklar, Tabelalar, Kupa Ve Ödüller, Yönlendirme Levhaları, Broşür ve Bilgilendirme Panoları, Plaketler konularında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz


Standartların önüne geçen ve tüm beklentileriniz için akılcı çözümlerle sizleri bekliyoruz...